Beh všemohúci meets Beh je láska

Beh všemohúci meets Beh je láska

IMG_20180522_205817jpg

Kompoťákov mám rád. Už dlho a nie len preto, že oni vyrobili môj vôbec prvý BENE merch, to pekné trvanlivé tričko s dizajnom od Peťa Hajdina alebo preto, že sme spolu vymysleli ten bláznivý nápad vydať môj album s Delikom "Záblesky geniality, úlomky šialenstva" ako tričko. Doteraz keď na koncerte uvidím niekoho v jednom z tých troch krásnych dizajnov tričiek s nápisom "Mám na to!" (pozdravujem Erika a Martina!), si spomeniem na tie kávy u Apača ako sme s Pecom a Peťom riešili, že či to je veľmi bláznivý nápad alebo len trošku, vydať album ako tričko. 

Sú fasa. Keď k nim prídem, tak mi spravia kávu. Dobrú. Keď si neprosím, tak dostanem aspoň vodu. Tiež dobrú.

A občas sa stáva, že ľudom príde na um to isté. My sme to zistili, v ten večer v jednom bratislavskom klube, kde som mal koncert s Hviezdou, v ktorej hráva aj kompoťák Peťo Hajdin. Peťo sa mi chválil skvelým sloganom na tričko, ktorý chystajú a mne ako rekreačnému bežcovi by sa mohol páčiť. Ten slogan bol "Beh je láska". Pozrel som naňho vypúlenými očami, čo v mojom prípade nie je až taký problém a ukázal som mu dizajny tričiek, ktoré chystáme so Samom a Luckou ako Odvážne kúsky. Áno, bol tam aj slogan "Beh je láska". Sme sa zasmiali, odohrali koncert a dali si pivo.

Odvážne kúsky nakoniec prišli s tričkom "Beh všemohúci" ako s merchom k mojej knižke Korporácio a Kompot pustil do sveta "Beh je láska"

A včera sa Beh všemohúci stretol s Beh je láska a spolu si zabehali. Kompoťačka Gabika v našom, odvážny kúsok Bene v ich. Nabudúce sa môžete pridať aj vy k nám. Dohadujeme sa na webe Strava v tomto klube. Lebo Beh všemohúci, lebo Beh je láska. 

IMG_20180522_201546jpgPre nakupovačov:
Tričko Beh všemohúci kupuj tu.
Tričko Beh je láska tu.

Pre zvedavcov:
Tu môžeš kukať Beneho behy 
Tu môžeš kukať ako behá Gabika

Fotky, fotky, fotky
Instagram Odvážne kúsky
Instagram Beh je láska